O nás

Zabezpečovať niečo takéto nie je jednoduché a je to aj nákladné. Preto sme radi, ze nám vychádza v ústrety firma v ktorej pracujeme.

Spoločnosť PROFI-NET,s.r.o. ako už jej názov naznačuje poskytuje komplexné služby v oblasti internetu a dát na ,,PROFI,, úrovni. Firma pôsobí na Liptove ako jeden z najväčších poskytovateľov internetu a jeho doplnkových služieb no okrem iného sa zaoberáme aj montážou či prevádzkou kamerových systémov.

Našu spoločnosť buduje kolektív, ktorý sa venuje tejto činnosti viac ako 18 rokov. Našim cieľom je zabezpečovať kvalitné služby, čoho dôkazom sú naše referencie. Ďalším dôkazom je aj fakt, že prostredníctvom našej siete sa denne pripája do internetu a virtuálnych sietí viac ako 10 000 užívateľov a tento počet narastá každým dňom.

V dátovom centre PROFI-NETu, dátovom centre spol. KIKI.SK  a WIRCOM.SK máme umiestnené všetky naše streamovacie servre pripojené do internetu kapacitou 10 Gbit, a preto pevne veríme, že sledujete naše online vysielanie bez problémov na našej strane.

Rovnako našu prácu poznáte aj z projektu KUKAJ.SK alebo WEBKAMERY.SK

profinet.jpg
ekostol_logokiki.jpg
wircom_logo_zelene_lq-01.png